Koningsdag 2024. Wat een feest!

30 april 2024

Wat was het dit jaar weer een succes. Veel muziek en dans op het kerkplein en de stoep stond vol met spullen voor de verkoop, ingebracht door heel veel parochianen. Dankzij de trouwe vrijwilligers die mee hebben geholpen is er maar liefst ruim 2000 euro opgehaald. Heel veel dank voor jullie inzet en bovenal de gezelligheid! Wat was het een feest!

 

Andere berichten

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen?

Later dit jaar zullen we weer een nieuwsbrief opstarten om u op de hoogte te houden van alle activiteiten en ontwikkelingen binnen onze parochie. U kunt nu alvast uw mailadres achterlaten met onderstaand formulier:

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA. Het Google Privacybeleid en de Google Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Volg ons!