Bonifatiusdag in het Bonifatiushuis

6 juni 2024

Op het feest van de heilige Bonifatius, woensdag 5 juni,  was er vanochtend in de kapel van het Bonifatiushuis in Sneek een oecumenische viering. Er waren maar liefst 42 (buur)kinderen van de Bonifatiusschool die tijdens de viering een aantal liedjes zongen.: “Elke dag een kadootje”, “Geluk, dat zit van binnen” en “Ik zit lekker in mijn vel”. Dominee Aukje Westra hield een prachtig verhaal over een omgehakte eik en pastoor Peter van der Weide zong “Nur mein Jezus ist mein leben”. Na de viering was er voor alle aanwezigen en bewoners van het Bonifatiushuis koffie en gebak in de kajuit en de kinderen kregen als dank iets lekkers mee naar school.

Andere berichten

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen?

Later dit jaar zullen we weer een nieuwsbrief opstarten om u op de hoogte te houden van alle activiteiten en ontwikkelingen binnen onze parochie. U kunt nu alvast uw mailadres achterlaten met onderstaand formulier:

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA. Het Google Privacybeleid en de Google Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Volg ons!