Video van de paus juli 2024

3 juli 2024

In de maand juli nodigt paus Franciscus ons uit om te bidden voor onze zusters en broeders die de ziekenzalving ontvangen.

In de Video van de Paus, geproduceerd door zijn Wereldwijde Gebedsnetwerk, gaan we dieper in op de betekenis van de ziekenzalving en wie deze kan ontvangen. Het is niet altijd de stap voorafgaand aan de dood, het is niet “afscheid nemen van het leven”; het is eerder een sacrament van genezing van de geest, een sacrament van hoop.

Laten we dit sacrament beschouwen als een “zichtbaar teken van medeleven en hoop” en de Heer vragen om zijn kracht voor elke dierbare die het ontvangt.

Andere berichten

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen?

Later dit jaar zullen we weer een nieuwsbrief opstarten om u op de hoogte te houden van alle activiteiten en ontwikkelingen binnen onze parochie. U kunt nu alvast uw mailadres achterlaten met onderstaand formulier:

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA. Het Google Privacybeleid en de Google Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Volg ons!