Oproep voor examenkandidaten

29 mei 2024

Oproep voor examenkandidaten en hun familie, vrienden of buren: “Sakke of slagge, in attinsje út namme van beide tsjerken fan Heech hasto fertsjinne!”
Of je nu geslaagd bent of niet, deze attentie vanuit beide kerken in Heeg heb je meer dan verdiend!

Graag willen wij vanuit beide kerken in Heeg zoveel mogelijk scholieren die schoolexamens hebben gedaan in het zonnetje zetten. Hiervoor hebben we jullie hulp hard nodig. Ken je iemand die schoolexamens heeft gedaan? Geef de naam en het adres aan ons door, dan kunnen wij die persoon verrassen met een attentie. We willen natuurlijk niemand vergeten!

Het doorgeven van namen kan t/m 8 juni 2024. Dit kan via de app of per mail naar:
Cortien Veenstra 06 5229 5627, cortienveenstra@ziggo.nl
Jaap Krol, 06 1879 4886, jaapjitske@ziggo.nl

Andere berichten

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen?

Later dit jaar zullen we weer een nieuwsbrief opstarten om u op de hoogte te houden van alle activiteiten en ontwikkelingen binnen onze parochie. U kunt nu alvast uw mailadres achterlaten met onderstaand formulier:

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA. Het Google Privacybeleid en de Google Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Volg ons!