Muzikale Viering mmv Hegemer Tsjerkeband

22 maart 2025, 19:00 uur

Zaterdag 22 maart 19.00 uur

Sint Vituskerk Blauwhuis

 

De nummers die gespeeld worden zijn bijvoorbeeld ‘Avond’ van Boudewijn de Groot, ‘You Say’ van Lauren Daigle en ‘Iedereen is van de wereld’ van The Scene.

Pastor Lucas Foekema: ” Mooie nummers op dit tweede weekend van de vastentijd. Waar we het verhaal lezen over de verloren zoon uit het evangelie van Lucas. Ach, bij tijd en wijle is het verhaal van die verloren zoon ook ons eigen verhaal. Maar om maar met Boudewijn de Groot te spreken; “Want je kunt niets zeker weten en alles gaat voorbij. Maar ik geloof, ik geloof, ik geloof, ik geloof, ik geloof in jou en mij…….”.

De Hegemer band wordt gevormd door Wyp Flapper zang, op drums Marco Vlas, de bas wordt gespeeld door Jan Bouma, en gitaar Willy Zijlstra en Gerard Postma.

Iedereen is van harte welkom, na de viering is er koffie.

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen?

Later dit jaar zullen we weer een nieuwsbrief opstarten om u op de hoogte te houden van alle activiteiten en ontwikkelingen binnen onze parochie. U kunt nu alvast uw mailadres achterlaten met onderstaand formulier:

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA. Het Google Privacybeleid en de Google Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Volg ons!